O nas

Firma istnieje i nieprzerwanie działa na rynku od 2000 roku. W 2014 została przekształcona w HAT.PL Sp. z o.o. Sp. k. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam szybko i sprawnie świadczyć usługi informatyczne zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi polegające na projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu rozwiązaniami informatycznymi. Strategia firmy ukierunkowana na klienta, profesjonalne zaplecze informatyczne oraz elastyczność pozwalają nam zrealizować powierzone nam zadania. Począwszy od fazy projektu służymy klientom całą naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, zarówno technicznymi jak i biznesowymi, obniżając koszty do minimum. Nie dostarczmy jedynie technologii, ale również tkwiącą w niej wartość dodaną wzbogacającą funkcjonowanie biznesu każdego naszego Klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług zapewniających niezawodne działanie systemów informatycznych. Dostosowując się do potrzeb rynku, oferujemy usługi w siedzibie naszych klientów, a także serwis door-to-door. Dla firm wprowadziliśmy program stałej obsługi serwisowej. Eliminuje to konieczność tworzenia dodatkowego etatu informatyka lub też korzystania z pomocy niedostatecznie wykwalifikowanych osób, co znacznie obniża koszty i podwyższa jakość pracy.

Naszą misją jest zapewnić Klientom wydajną oraz stabilną pracę jego systemów informatycznych. Budować od postaw oraz integrować już istniejące rozwiązania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta. Rozwijać kompleksowe rozwiązania tworzące wartość dodaną dla Państwa firm i Państwa klientów.

Celem firmy jest wspieranie naszych klientów w zakresie stosowania technologii informatycznych, począwszy od projektowania, poprzez wykonanie, instalację, oraz opiekę nad wdrożonymi systemami. Pomagamy w tworzeniu strategii biznesowych uwzględniających zastosowanie nowych technologii informatycznych. Technologie te odpowiednio wykorzystane znacznie poprawiają efektywność i obniżają koszty funkcjonowania firm. Proponujemy także usługi w zakresie doradztwa w branży teleinformatycznej. Wdrażamy nie tylko standardowe rozwiązania wiodących producentów, lecz również autorskie projekty, które zyskały bardzo dobre oceny u wielu naszych Klientów. Charakteryzuje nas olbrzymia motywacja oraz duże zaangażowanie w każdy projekt. W ramach tej działalności dążymy do kompleksowej obsługi Klienta.

Osoby współtworzące HAT.PL oraz firmy, które z nami wspólnie realizują projekty dla naszych klientów, są naszym największym atutem. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności powstają rozwiązania, które budują i wzmacniają potencjał naszej firmy. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasz zespół