Oprogramowanie

Oprogramowanie

Oprogramowanie dedykowane

Budujemy oprogramowanie bezpośrednio pod życzenie Klienta. Wiedza na temat naszych Usługobiorców pozwala nam na stworzenie odpowiedniej analizy biznesowej adekwatnej do wymagań biznesowych. Tworzymy programy, które pozwalają w znacznym stopniu przyśpieszyć działalność biznesową jak i radykalnie zmnimalizować koszt cyklicznie powtarzających się procesów biznesowych.

W zakresie naszych usług istnieje możliwość realizacji programów od podstaw, a także utrzymanie i rozbudowa, wykorzystywanych już w firmie, systemów informatycznych.

Business Intelligence

Oferujemy pełny zakres usług realizacji rozwiązań Business Intelligence. Procesy integracji danych z różnych źródeł pozwalają realizować zróżnicowane wymagania raportowo-analityczne. Zajmujemy się projektowaniem, budową i utrzymaniem hurtowni danych, aby w optymalny sposób przechowywały zebrane infromacje, które zostaną później zintegorwane z wykorzystywanymi systemami informatycznymi.

Organizujemy również proces wdrożeniowy istniejących aktualnie na rynku gotowych rozwiązań BI.

Comarch

Jako oficjalny partner firmy COMARCH potrafimy dobrać odpowiednie narzędzia do uwolnienienia skrytych możliwości w firmach naszych Klientów. Elastyczność rozwiązań pozwala na optymalny dobór modułów odpowiadający profilowi Twojej firmy.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep
Raportowanie

Specjalizujemy się w budowie systemów tworzących przejrzyste raporty wspierające podejmowanie decyzji biznesowych i czytelną analizę procesów biznesowych żyjących w firmach naszycj Klientów. Kreujemy raporty, które są kompatybilne z eksportem do różnych formatów plików. Umożliwiamy procesy generowania analiz w czasie rzeczywistym, a ponadto masowe wykonywania raportów o określonym harmonogramie.

ERP

Świadczymy usługi związane z wdrażaniem administracją i raportowaniem systemów ERP. Zodobyte doświadczenie pozwala nam w szybki sposób definiować i realizować typowe prace związane z tego typu systemami w celu zrealizowania indywidualnych potrzeb klienta.

Specjalizujemy się w systemach ERP: IFS, Comarch ERP Optima, Exact, Raks SQL, CDN Opt!ma, MOM Think

Antywirus

Bezpieczeństwo stacji roboczych jest podstawą w dobrze funkcjonującej działalności gospodarczej. Doradzamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania AV dostosowując się do wielkości i zapotrzebowań organizacji.