Usługi

Usługi

Pełna obsługa informatyczna firm

Oferujemy naszym Klientom PEŁNĄ OBSŁUGĘ INFORMATYCZNĄ przedsiębiorstwa, dzięki czemu Klient nie musi borykać się z różnymi dostawcami sprzętu, oprogramowania czy też usług, którzy podczas wystapienia problemów bardzo często wzajemnie obarczają się odpowiedzialnoœścią. Dostarczamy kompletne rozwiązania począwszy od infrastruktury teleinformatycznej (sieci strukturalne, teleinformatyczne), poprzez sprzęt (serwery, komputery, notebooki, drukarki, routery, urządzenia peryferyjne) i oprogramowanie (systemy operacyjne, systemy do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem), a skończywszy na wszelkich usługach informatycznych związanych zarówno z częścią sprzętową jak i oprogramowaniem. Dla naszych Klientów świadczymy również usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i administracją systemami: IFS, Exact, Raks SQL, CDN Opt!ma, MOM Think.

Odzysk danych

Dbamy o dane naszych Klientów zajmując się archiwizacją i przechowywniem danych, tworzeniem i przechowywaniem kopii zapasowych systemów mających kluczowe znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstw, odzyskiwaniem danych utraconych w wyniku wypadków losowych, czy też odzyskiwaniem danych z uszkodzonego sprzętu. Współpracujemy w tym zakresie z wiodącymi firmami na rynku. W dotychczasowych zleceniach odnotowaliśmy 100% skuteczność.

Audyt IT - bezpieczeństwo i legalność

Sprawujemy pieczę nad systemem zabezpieczeń sieci i poszczególnych stanowisk pod kontem zagrożenia wirusami, dostępem osób niepożądanych, wykradaniem poufnych danych. Sprawdzamy także legalność oprogramowania i dbamy o jego aktualizacje w ramach umów podpisanych z naszymi klientami.

Audyt dotyczy poszczególnych stacji roboczych, serwerów, urządzeń sieciowych wraz z ich oprogramowaniem, dodatkowo obejmuje kompleksowo systemy informatyczne firmy pod kątem ich efektywnego i zgodnego z przeznaczeniem wykorzystania w działalności biznesowej. Informacje te pozwolą w przyszłości na wdrożenie rozwiązań pozwalających na skuteczne reagowanie w przypadku sytuacji kryzysowych i osiągnięcie oszczędności poprzez optymalne wykorzystanie infrastruktury IT przez pracowników. Analiza w pespektywie czasu może doprowadzić do znacznego usunięcia ryzyka błędów, zagrożeń bezpieczeństwa jak i niepożądanych incydentów.

Doradztwo informatyczne

Korzystając z naszego doświadczenia świadczymy usługi doradcze w zakresie informatyki i telekomunikacji. Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań dla firm dostosowując się do profilu działalności i możliwości finansowych. Organizujemy proces wdrożeniowy nowych technologii.